Afscheid ds. Ter Beek 28 en 29 november 2020

Binnenkort zal ds. Henrico ter Beek afscheid nemen van onze gemeente, omdat hij een beroep naar de Protestantse Gemeente van Varik en Heesselt heeft aangenomen.

Ds. Ter Beek hoopt zelf voor te gaan in de afscheidsdienst die gehouden wordt op D.V. zondag 29 november 2020 in onze eigen Gereformeerde Kerk. De dienst begint om 10.00 uur. De kerkenraad nodigt u van harte uit deze dienst bij te wonen via www.kerkdienstgemist.nl of door u aan te melden via reserveren@gereformeerdekerkzwartsluis.nl Helaas mogen er maar 30 mensen de dienst bezoeken.

Om persoonlijk afscheid te kunnen nemen van de familie Ter Beek-Hop nodigt de kerkenraad u allen uit voor een corona-veilige-walk-in receptie dóór De Poort op zaterdagmiddag 28 november van 15.00 – 17.00 uur. Uw aanwezigheid wordt daarbij zeer op prijs gesteld. U dient zich hier echter wel voor op te geven via reserveren@gereformeerdekerkzwartsluis.nl of 06-51198008.

Met vriendelijke groet namens de kerkenraad,

Martin Pastink, preses                               Paul Smelt, scriba

Naar het overzicht